p. Michał, 34 lata


10 KILOGRAMÓW MNIEJ

Mam na imię Michał i mam 34 lata. Przygodę z odchudzaniem u p. Dominiki zacząłem w listopadzie ubiegłego roku. Przy wzroście 185 cm ważyłem już 95 kg, a trzycyfrowy wynik na wadze był coraz bardziej prawdopodobny. Zawsze byłem bardzo szczupły ale nie dbałem szczególnie o ruch i zdrowe odżywianie, do tego paliłem papierosy.

W moim codziennym menu obowiązkowo pojawiały się niezdrowe przekąski, gazowane i energetyczne napoje, morze kawy oraz fast foody. Wtedy postanowiłem zrobić badania kontrolne. Łatwo się domyślić, że nie wyszły najlepiej. Zdecydowałem rzucić palenie. Udało się. Niestety od tego momentu waga zaczęła szybować w górę, a wyniki badań jeszcze się pogorszyły. Usłyszałem od lekarza diagnozę, że w moim organizmie „pływa tłuszcz”. Cholesterol był na bardzo wysokim poziomie, cukier też nie najlepszy. Wątroba – źle.
To wtedy dałem się namówić swojej dziewczynie na konsultację u p. Dominiki. Przyznam, że nie byłem zachwycony tym, co usłyszałem. Dzień bez puszki zimnej Coli wydawał mi się nie do osiągnięcia. Ale byłem zdeterminowany. Dzięki p. Dominice nauczyłem się też rozróżniać zdrowe produkty od tych pozornie zdrowych. Wprowadziłem większą dyscyplinę do swojego trybu życia….i waga powoli zaczęła spadać. A najważniejsze jest to, że zaczęły się również poprawiać moje wyniki zdrowotne. Cholesterol spadł z 330 jednostek do 250 jednostek. Próby wątrobowe z mocno podwyższonych spadły do mieszczących się w normie. Spadł również poziom trójglicerydów. Jeszcze trochę pracy przede mną w tym zakresie ale już jest widoczna poprawa.
Pod okiem p. Dominiki udało mi się zrzucić 10 kg, poprawić stan swojego zdrowia i wprowadzić trwałe zmiany w swoich nawykach żywieniowych. Wytyczne i zasady, które mi przekazała są bardzo proste. Mimo, że nie jestem mistrzem kuchni i do tej pory raczej stroniłem od gotowania, to świetnie sobie radziłem z jadłospisem przygotowanym dla mnie przez p. Dominikę. Efekty – rewelacyjne. Serdecznie polecam, zwłaszcza tym niezdecydowanym!