facebook_page_plugin

p. Joanna, 31 lat


efekty 1 p Joasia310 KILOGRAMÓW MNIEJ

Witam. Mam na imię Joanna i z pomocą  p. Dominiki schudłam 10 kilogramów.

Z moją nadwagą walczyłam ok. 5 lat. Nie miałam problemów ze zbędnymi kilogramami i z tym, co mogę zjeść a czego nie mogę, do czasu gdy zachorowałam i musiałam brać leki sterydowe. Mimo woli, kilogramów zaczęło przybywać, ale jakoś waga się w końcu ustabilizowała. Po ślubie i przeprowadzce „na swoje” zaczęło się dziać coś, co po kilku latach zaowocowało kolejnymi nadprogramowymi kilogramami.

Długo próbowałam z nimi walczyć sama, ale bez dłuższych rezultatów. Za każdym razem gdy zaprzestałam uprawiać sport to zgubione kilogramy szybko wracały. Próbując ograniczyć spożywane węglowodany wytrzymywałam góra 2 tygodnie. Byłam już zdesperowana, a do tego doszły nawracające problemy żołądkowe, które okazały się być refluksem żółci. Wtedy stwierdziłam, że muszę poszukać porady u fachowca.

Dzięki diecie pod kierunkiem p. Dominiki schudłam 10 kg. Nie jest to jeszcze moja wymarzona waga, ale z pewnych względów rozpoczęłam już stabilizację. Zgubione kilogramy bardzo mnie cieszą i napawają optymizmem, jednak ogromnym plusem tego jest też to, że moje problemy żołądkowe prawie zniknęły, a leczenia farmakologiczne nie jest konieczne. Dzięki poradom p. Dominiki wiem co mogę jeść, a czego unikać i jak dbać o swój żołądek.

Uważam, że aby zdrowo schudnąć należy zmienić na stałe swoje nawyki żywieniowe, a tylko odchudzanie pod kontrolą specjalistów jest zdrowe i efektywne. Potrawy proponowane przez p.  Dominikę były bardzo smaczne, często wręcz zaskakująco pyszne, jak na coś dietetycznego. Dzięki nim nie boję się teraz eksperymentować w kuchni i na nowo odkryłam przyjemność z gotowania.

Teraz czuję się o wiele lepiej fizycznie, jak i psychicznie. Postaram się zachować najważniejsze zasady zdrowego odżywiania, aby moje problemy zdrowotne i nadprogramowe kilogramy już nie wróciły.

Polecam „Odchudzanie na wezwanie” każdemu, kto chciałby zgubić kilka kilogramów.

A Tobie p. Dominiko bardzo dziękuję!!!

efekty pani Joasia przed efekty pani Joasia po