p. Maria, 25 lat


efekty 1 p Maria30 KILOGRAMÓW MNIEJ

Moja historia zaczęła się 3 lata temu, kiedy to endokrynolog wykrył u mnie insulinooporność oraz zespół policystycznych jajników. Powiedział mi również, że nie będę mogła mieć dzieci. Otyłość kliniczna, waga 107 kg. Załamałam się. Nie wiedziałam co robić. Po lekach czułam się bardzo źle, dieta była nieodpowiednia, miałam zawroty głowy. W końcu koleżanka poleciła mi dietetyczkę Annę Kula-Myczka.

Nie byłam dobrze nastawiona. Bałam się kolejnej diety, ale wiedziałam, że jak nic z tym nie zrobię, to choroby będą się rozwijać. Postanowiłam zaryzykować, zawalczyć. Nie żałuję. Dzięki odpowiedniej diecie schudłam 30 kg. Zmieniło się moje życie. Zaczęłam inaczej myśleć o jedzeniu, o tym czego potrzebuje mój organizm. Ale nie tylko to się zmieniło. Zaczęłam w życiu osobistym podejmować decyzje, których wcześniej bym się bała podjąć.

Zrobiłam się bardziej dojrzała, świadoma swoich decyzji. Tak dużo może zmienić dieta i zdrowe odżywianie. Zrozumiałam, że dieta nie jest dietą na pewnien czas, a na całe życie.

Jestem wdzięczna całemu zespołowi Odchudzanie na Wezwanie, bo to co robią zmienia życie na lepsze.

 

efekty 1 p Maria przed 1 efekty 2 p Maria przed efekty 1 p Maria po efekty 2 p Maria po