p. Anna, 33 lata


efekty 1 p Anna17 KILOGRAMÓW MNIEJ

Mam 33 lata i przy wzroście 158 cm ważyłam 65 kg. Czułam się już bardzo gruba, ale jednocześnie nie umiałam się zmobilizować do odchudzania. Obiecywałam sobie, że od poniedziałku zaczynam dietę. Niestety to tylko były pobożne życzenia, bo kilogramów przybywało zamiast ubywać. Taka sytuacja byłaby dalej gdyby nie ulotka, która wpadła mi w ręce, a na niej telefon do p. Ani. Zadzwoniłam i tak się zaczęła, moja walka z kilogramami.

Myślałam, że będzie ciężko i mogę nie podołać, ale nie z p. Anią. Indywidualne podejście do „grubaska” ;), gotowe przepisy dań obiadowych i co najważniejsze nie chodzi się głodnym a waga stopniowo spada. W przeciągu 3 miesięcy waga spadła o 12 kg, a wynik końcowy to 17 kg i pełna satysfakcja, że dałam radę. Dziękuję p. Aniu bo bez pani, na pewno by się to nie udało. Schudłam i co najważniejsze nauczyłam się jeść zdrowo, korzystam cały czas z przepisów znajdujących się na stronie „Odchudzanie na wezwanie”, ale też nie zapominam o tym czego się dzięki pani nauczyłam.

Polecam stronę „Odchudzanie na wezwanie”, ale również dietetyka w osobie p. Ani – miła, konkretna, profesjonalna czyni cuda oto dowód.

DZIĘKUJĘ

  efekty 1 p Anna przed efekty 1 p Anna po